Spoštovani dijaki!

Tudi prihodnji teden nadaljujemo izobraževanje po prilagojenem modelu C. To pomeni, da ste prihodnji teden (19. 4. 2021 – 23. 4. 2021) v šoli prisotni dijaki, glede na razpored:

PRISOTNOST RAZREDOV NA ŠOLI V TEDNU (19. 4. 2021 – 23. 4. 2021)

TM/4.a

E/2.c

R/2.a

R/2.b

Ostali razredi izvajate ves (tudi praktični pouk)  v tednu (19. 4. 2021 – 23. 4. 2021) na daljavo. V primeru, da bi se za posamezen razred pouk vseeno izvajal v šoli, boste o tem obveščeni s strani vašega razrednika.

Za vsa vprašanja se lahko obrnete na svoje razrednike. Prosimo vas, da vsi redno spremljate urnik in sledite navodilom učiteljev.

Ker nam je pomembno zdravje vseh dijakov, zaposlenih, staršev in vseh bližnjih, vas prosimo, da se držite vseh epidemioloških ukrepov, varnostna razdalja na poti v šolo in znotraj šole, uporaba ustrezne zaščitne maske, razkuževanje rok ob vstopu v šolo in tudi vmes, zračenje učilnic, …  Le s skupnimi močmi bomo zmogli, da se morebitna okužba s COVID-19 ne vnese v šolski prostor in širi med ostale. V primeru slabega počutja ali znakov bolezni kontaktirajte svojega osebnega zdravnika in ne prihajajte v šolo.

V eAsistentu preverite ali ste na malico prijavljeni ali ne. V  tednu, ko pouka v šoli nimate, se v eAsistentu odjavite.

Skupaj bomo zmogli. Veselimo se vaše vrnitve v šolo.

Darinka Martinčič Zalokar,

ravnateljica