Vse dijake obveščamo, da se bo pouk pričel v petek, 1. 9. 2023,  po naslednjem razporedu:

• 1. letniki – pričetek pouka ob 8.00 uri. Zbor dijakov bo v avli šole. Prve tri ure boste imeli  razredno uro, nato pa nadaljevali s poukom po urniku. Vsi dijaki prvih letnikov boste od razrednikov prejeli elektronsko sporočilo, kjer bodo podane osnovne informacije glede začetka pouka.
  • Ostali dijaki pričetek pouka ob 9.00 uri.  Dijaki se zberete v učilnicah po razporedu, ki bo objavljen na vhodnih vratih. Prvi dve uri boste imeli razredno uro, nato pa nadaljevali s poukom po urniku.
  • Dijaki R/3.b in E/3.b boste imeli zaradi odhoda na PUD zdravniški pregled že v četrtek, 31. 8. 2023, s pričetkom ob 7.30 (R/3b) in ob 9.30 (E/3.b) v ZD Šiška (navodila ste prejeli po pošti v začetku avgusta).
  • Po končanem zdravniškem pregledu boste dijaki prišli v šolo, kjer boste dobili vse potrebne informacije in navodila za praktično usposabljanje z delom ter prevzeli potrebno dokumentacijo. Dijaki R/3.b pridete v šolo 31. 8. 2023, ob 10.30 uri, dijaki E/3.b pa 31. 8. 2023 ob 13.00 uri. Natančne informacije boste prejeli s strani razrednikov preko elektronske pošte.

Ljubljana, 24. 8. 2023                                                                                Svetovalna služba