Objavljamo aktualne ponudbe podjetij za kadrovske štipendije, počitniško delo ali zaposlitev!

ETI, d.o.o in ETI Proplast, d.o.o. z Izlak za šolsko leto 2024/2025 razpisujeta štipendije za strojnike, mehatronike in elektrotehnike, informatike in ekonomoste. Razpis in obrazec za prijavo najdete na njihovi spletni strani.

Goodyear Slovenija za prihodnje šolsko leto nudi kadrovske štipendije. Več informacij v priponki.

Hisense Europe v podjetjih Gorenje d.o.o., Gorenje I.P.C. d.o.o., Gorenje Orodjarna d.o.o., Gorenje GSI d.o.o. in Gorenje Gostinstvo d.o.o razpisuje štipendije za šolsko leto 2024/2025. Več informacij v priponki.

V podjetju Elgrin d.o.o. iščejo elektrotehnike za počitniško delo ali zaposlitev. Več informacij v priponki.

V podjetju DS Smith iščejo dijake za počitniško delo, kot kandidate za redno zaposlitev. Več informacij v priponki.

Javno podjetje Energetika Ljubljana za šolsko leto 2024/25 razpisuje 12 kadrovskih štipendij za srednje poklicno in srednje strokovno izobraževanje elektro in strojnih smeri. Več informacij v priponki.

Priložnost za poletno delo v podjetju Kolektor Etra. Več informacij v priponki.

Skupina Iskra ISO ponuja možnosti kadrovskih štipendij. Več informacij v priponki.

Mercator-Emba, d.o.o., objavlja razpis kadrovskih štipendij za dijake tehnik mehatronike. Več informacij v priponki.

LTH Castings odpira mesta za počitniško delo in kadrovske štipendije.

V podjetju Seevil ponujajo možnost opravljanja prakse, študentskega dela ali zaposlitve za delovno mesto: serviser električar. Več v priponki.

Elektro Ljubljana razpisuje kadrovske štipendije za programa Elektrikar in Elektrotehnik.