Objavljamo aktualne ponudbe podjetij za kadrovske štipendije, počitniško delo ali zaposlitev!

V podjetju Elgrin d.o.o. iščejo elektrotehnike za počitniško delo ali zaposlitev. Več informacij v priponki.

Vabljeni na poletno šolo Fakultete za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Univerze v Mariboru. Več informacij na povezavi.

Vabljeni na poletno šolo Univerze v Ljubljani za dijake o pred izbiro študija in na poletno šolo o Vesoljski znanosti in tehnologiji.

V podjetju DS Smith iščejo dijake za počitniško delo, kot kandidate za redno zaposlitev. Več informacij v priponki.

Javno podjetje Energetika Ljubljana za šolsko leto 2024/25 razpisuje 12 kadrovskih štipendij za srednje poklicno in srednje strokovno izobraževanje elektro in strojnih smeri. Več informacij v priponki.

Priložnost za poletno delo v podjetju Kolektor Etra. Več informacij v priponki.

Skupina Iskra ISO ponuja možnosti kadrovskih štipendij. Več informacij v priponki.

Mercator-Emba, d.o.o., objavlja razpis kadrovskih štipendij za dijake tehnik mehatronike. Več informacij v priponki.

LTH Castings odpira mesta za počitniško delo in kadrovske štipendije.

V podjetju Seevil ponujajo možnost opravljanja prakse, študentskega dela ali zaposlitve za delovno mesto: serviser električar. Več v priponki.

Elektro Ljubljana razpisuje kadrovske štipendije za programa Elektrikar in Elektrotehnik.